fbpx
Lajme

Ylli Baka flet pa dorashka, tregon sa paga lùfte ka përfituar në mungesë të koncerteve

Këngëtari shumë i dashur i shqiptarëve Ylli Baka, deklaroi se ka marrë tre paga lùfte. Në kohën që dasmat dhe aktivitet muzikore kanë qenë të mbyllura, e këto të fundit janë ende me kufizim, Baka tha se më të dëmtuarit janë muzikantët, të cilët askush nuk i ka përmendur.

“Absolutisht unë kam marrë tre paga lùfte. Muzikantët sot nuk i ka përmendur njeri, por dua të them se kanë një humbje shumë të madhe”.-tha këngëtari për emisionin ‘ABC e Pasdites’.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button