Lajme

Ylli i Donald Trump në bulevardin Hollywood ka qenë pre e shumë sulmeve së fundi

Ylli i Donald Trump në bulevardin Hollywood ka qenë në qendër të vëmendjes këtë javë. Një herë u shkarravit me stilolaps të zi dhe më pas iu hodh gjak i rremë.

Megjithatë, policët nuk po marrin masa për këto veprime që ndodhin në mes të rrugës.

Burimet pranë TMZ tregojnë se pavarësisht nga sulmet e shumta ndaj yllit të Presidentit, Departamenti i policisë në Los Anxhelos nuk do të rrisë patrullimin.

Thuhet se nuk ka fuqi punëtore të mjaftueshme për të mbrojtur një yll individual, por policët kanë vendosur një kamera për të monitoruar zonën aty.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close