Lajme

Zbardhet Llogaraja! Trashësia e dëborës arrin deri në 10 centimetra

Moti i keq ka sjell reshje shiu dhe dëbore në vend. Në Llogara reshjet e dëborës kanë mbuluar të gjithë zonën.

Aksi rrugor që përshkon këtë zonë është i hapur për te gjithë automjetet ndërkohë që trashësia e dëborës është deri në 10 centimetra. Fatmirësisht nuk raportohet për asnjë problem në zonë. Rrugët janë të kalueshme dhe pa zinxhir dhe goma dimërore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close