fbpx
Lajme

Zbret papritur nga makina, gruaja t.mer.rohet dhe ulëret me të madhe

Kamerat e sigurisë kanë kapur një moment tronditës në një nga rrugët e qytetit Buzios në Brazil teksa një grua i ka shpëtuar abuzimit se ksual.Teksa ajo ishte duke ecur anë rrugës me një çadër për t’u mbrojtur nga shiu, anash i afrohet një makinë tip “Ford KA”, brenda të cilës ishte një burrë krejtësisht i zhveshur.Papritur burri zbret nga makina dhe e ndjek gruan nga pas, por ajo largohet e tme rruar duke thirrur në ndihmë banorët që gjendeshin afër.

Ky moment nuk është fiksuar nga kamerat e sigurisë, ndërsa në fund kapet momenti kur burri kthehet në makinë dhe ikën nga vendi i ngjarjes.Përd hunimet janë një problem i madh në Brazil dhe autoritetet po shtrëngojnë ligjet për të dënuar më ashpër abuzuesit e kësaj natyre.

Shikoni VIDEON

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe

Close
Back to top button