Lajme

Zbulohen 8 armë zjarri në një furgon në Portin e Durrësit, policia shoqëron shoferin

Zbulohen 8 pistoleta në një furgon në Portin e Durrësit. Armët janë zbuluar gjatë kontrollit të mjetit nga policia kufitare.

Ndërkohë shoferi i furgoni është shoqëruar për t’u marrë në pyetje dhe për të verifikuar dokumentet e armëve.

Sipas informacioneve paraprake armët janë të papërdorura.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close