Lajme

Zbulohen në Holandë, qeni u pret në mes ëndrrën angleze shqiptarëve

Pesë shqiptarë janë zbuluar dhe arrestuar në Holandë. Emigrantët u zbuluan nga qeni i policisë në portin e Roterdamit nga ku do të tentonin për të kaluar në Angli, por ëndrra u pre në mes dhe tashmë do të deportohen për në atdhe.

Mediat holandeze raportojnë se të shtunën, të të njëjtin vend u kap një polak që po shoqëronte një grua dhe një fëmijë për të ikur për në Angli./ Abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: