fbpx
Lajme

Zbulohen të fshehtat/ Grabitësi serial nuk vepronte vetëm, arrestohet bashkëpunëtorja 20-vjeçare

Astrit Thaçi u arrestua dje dhe mësohet nuk ka vepruar i vetëm sipas policisë. Në njoftimin e bluve të Durrësit njoftohet arrestimi i një 20-vjeçareje me iniciale A.B.

Sipas policisë ajo dyshohet se e ka përkrahur shtetasin Thaçin duke i dhënë ndihmë për të mos u kapur nga forcat e Policisë.

A.B rezulton të jetë banuese në Tiranë. Ndaj sa tashmë rëndon akuza penale “Përkrahja e autorit të krimit”. Astrit Thaçi ra mbrëmjen e djeshme në prangat e policisë pasi kishte kryer 8 grabitje në 7 ditë, e fundit mëngjesin e djeshëm në një argjendari në Elbasan.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button