Lajme

Zbulohet identiteti i autorit të ngjarjes së Laprakës

Erion Benga dhe Griselda Gjikolaj sapo kishin dalë nga një lokal në bllokun “Gintash” në zonën e Laprakës dhe po largoheshin me një makinë “Benz” kur u qëlluan me armë zjarri nga i riu nga Puka.

Është zbuluar identiteti i autorit të vrasjes së 17-vjeçares, Grisejda Gjikolaj në Laprakë. Ai është Robert P., 19-vjeç.

Erion Benga dhe Griselda Gjikolaj sapo kishin dalë nga një lokal në bllokun “Gintash” në zonën e Laprakës dhe po largoheshin me një makinë “Benz” kur u qëlluan me armë zjarri nga i riu nga Puka.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close