Lajme

Zbulohet ngjarja, 67-vjeçari në…

Zbardhet vdekja e 67-vjeçarit që u gjet në rrugë mëngjesin e sotëm në Elbasan. Mësohet se v iktima Ramadan Kupi ka p rerë d amarët dhe më pas është hedhur nga banesa e tij, në katin e 4.

I 67-vjeçari jetonte vetëm. Ende nuk dihet shkaku i këtij veprimi, por policia ka përjashtuar pistën se personi mund të jetë v rarë nga dikush tjetër.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: