fbpx
Lajme

Zërvaskë, makina del nga rruga dhe përmbyset në kanal

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin nacional Korçë – Pogradec, pranë fshatit Zervaskë.Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe më pas është përmbysur në një kanal” si  pasojë e këtij aksidenti, drejtuesi i mjetit ka marrë plagë të lehta. Ndërsa, policia po punon për zbardhjen dhe shkaqet e këtij aksidenti.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button