Lajme

Zetori bie nga një lartësi 10 metra, ndërron jetë 65-vjeçari nga Gramshi

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në Fshatin Zamsh të Gramshit. Mësohet se 65-vjeçari Safet Koxhaj, teksa ishte duke drejtuar mjetin e tij bujqësor, ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga një lartësi mbi 10 metra, duke përfunduar në shkallët e një banese. Si pasojë 65-vjeçari ka ndërruar jetë në vend. Në vendngjarje kanë shkuar edhe forcat e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: