Lajme

Zgjedhjet/ Në Dukagjin të Shkodrës “ngrijnë” vendvotimet, dëbora vështirëson procesin

Në Dukagjin të Shkodrës, situata me reshjet e dëborës e ka bërë thuajse të pamundur votimin për qytetarët. Dy njësi administrative, Shosh dhe Pult, shihet se vendvotimet janë në mes të dëborës dhe kanë ngrirë.

Votimi në këtë zonë ka nisur me vonesë për shkak të situatës me motin. Ndërkohë në qytetin e Shkodrës janë hapur të gjitha qendra e votimit.

Zgjedhjet/ Në Dukagjin të Shkodrës "ngrijnë"

Zgjedhjet/ Në Dukagjin të Shkodrës "ngrijnë"

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close