Lajme

Zhduken dy motrat e mitura shqiptare, policia vihet në këkrim(DETAJE)

Një grua nga Hajvalia, Kosovë ka raportuar në Polici se dy motrat e saj janë larguar nga shtëpia dhe s’dihet vendndodhja e tyre.

Alarmin për zhdukjen e motrave e ka ngritur vetë një nga motrat më të mëdha, e cila është shprehur se motrat e vogla janë zhdukur, mes tyre njëra është e mitur.

“Hajvali, Prishtinë 17.09.2021-17:30. Ankuesja kosovare ka raportuar se, dy motrat e saj viktimat femra kosovare, njëra e mitur dhe tjetra fëmijë (2009), janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja tyre. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: