Lajme

Zhduket 10 vjeçari në Tiranë, mamaja ngre ‘alarmin’ në polici

Një djalë i mitur i moshës 10-vjeçare është zhdukur nga banesa e tij në Tiranë. Denoncimi është bërë nga nëna e të miturit.

Gjatë ditës së sotme, në Komisariatin e Policisë Nr. 4 është paraqitur dhe ka bërë kallëzim shtetasja F. L., 32 vjeçe, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj 10 vjeç, thuhet ne njoftim.

Sakaq, autoritetet po punojne për gjetjen e tij dhe materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close