Lajme

Zhduket 15-vjeçarja nga Vlora pa lënë gjurmë, familja kërkon ndihmë për gjetjen e vajzës

Një 15-vjeçare është zhdukur që prej ditës së djeshme pa lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se është zhdukur 15-vjeçarja me inicialet F.S. E mitura ka qenë në shtëpi, ndërsa kur janë kthyer prindërit në banesë nuk e kanë gjetur aty.

Prindërit e 15-vjeçares kanë bërë denoncimin në polici, duke thënë se vajza e tyre është zhdukur duke mos lënë asnjë lajmërim dhe se janë të frikësuar për të. Kush ka informacion është i/e lutur të njoftojë policinë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: