Lajme

Zhduket 22-vjeçari në Konispol, motra denoncon në polici: Është larguar që më 14 dhjetor

Një i ri është zhdukur rreth një muaj më parë në Konispol. Sipas burimeve zyrtare, nga Drejtoria e Policisë Vlorë, ditën e djeshme më 12 janar, shtetasja me iniciale M. Gj., 27 vjeçe, banuese në Shëndëlli, bashkia Konispol, ka kallëzuar se më datë 14.12.2021, është larguar nga banesa, vëllai i saj, shtetasi F. D., 22 vjeç. Pas marrjes së kallëzimit, policia ka nisur kërkimet dhe po punohet për gjetjen e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close