Lajme

Zhduket 30-vjeçari në Tiranë, babai ngre alarmin në polici

Një 30-vjeçar me iniciale U.S. ka humbur kontaktet me familjarët e tij prej ditës së djeshme. Denoncimi është bërë nga babai i tij H. S., 59 vjeç, banues në Bathore i cili ka kërkuar ndihmën e uniformave blu për gjetjen e djalit.

Njoftimi: Më datë 21.05.2022, shtetasi H. S., 59 vjeç, banues në Bathore, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer, djali i tij, shtetasi U. S., 30 vjeç. Punohet për gjetjen e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close