Lajme

Zhduket e mitura shqiptare, motra e saj denoncon rastin: Ka 4 ditë që ka ikur

Një vajzë e mitur nga Vitia e Kosovës raportohet të jetë e zhdukur prej 4 ditësh. Rastin e ka denoncuar motra e saj e cila tha se e mitura mungonte që prej datës 23 shtator në shtëpi.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

“Viti, 23.09.2021 – 07:30. Ankuesja femër nga Kosova ka informuar se motra e saj viktima femër kosovare, e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke hetuar rastin”, ka njoftuar policia.Faxweb.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close