Lajme

“Zhduket e mitura shqiptare nga Gjakova ”, raporti i policisë

Një e mitur nga Gjakova ka dalë nga shtëpia dhe deri më tani ende nuk dihet vendndodhja e saj. Si pasojë është raportuar si e zhdukur nga policia.

Rasti po hetohet për të gjetur gjurmë të mëtejshme që mund të hedhin dritë mbi zhdukjen e saj. “Është raportuar se viktima femër nga Kosova, e mitur, ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vend ndodhja e saj”, thuhet në raport.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close