Lajme

Zhduket minoreni dhe e reja në Tiranë, prindërit japin alarmin

Dy persona të tjerë i shtohen listës së të zhdukurve nga banesat e tyre në Tiranë.

Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se K. Ç., 69 vjeç, banues në Tiranë, ka kallëzuar se, i është larguar nga banesa djali, A. Ç., 15 vjeç, ndërsa R. B., 42 vjeçe 42, banuese në Kamëz, ka kallëzuar se i është larguar nga banesa vajza, S. B., 19 vjeçe.

Komisariati i Policisë Nr. 3

  • Më datë 05. 12. 2018, shtetasi K. Ç., vjeç 69, banues në Tiranë, ka kallëzuar se, i është larguar nga banesa djali, A. Ç., vjeç 15, banues në Tiranë. Po punohet për gjetjen e tij. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Komisariati i Policisë Nr. 5

  • Më datë 05. 12. 2018, shtetasja R. B., vjeçe 42, banuese në Kamëz, ka kallëzuar se i është larguar nga banesa vajza, S. B., vjeçe 19, banuese në Kamëz. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close