Lajme

Zhduket një burrë në Gjilan

Është raportuar i zhdukur një burrë në Gjilan, shkruan Gazeta Express.

Sipas policisë nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

“Gjilan 27.08.2023 – 11:00. Ankuesi mashkull kosovar me 29.08.2023 ka raportuar, se me datën e cekur viktima mashkull kosovar, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e policisë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close