Lajme

Zihen në parlament e pajtohen tek berberi? Braçe dhe Salianji shkojnë të qethen ‘bashkë’ (FOTO)

Ditën e djeshme, dy deputetët, Ervin Salianji dhe Erion Braçe për pak sa nuk u përplasën fizikisht në Parlament.

Ata shkuan përballë njëri tjetrit dhe po të mos ishte garda, sipas tyre, të paktën në dukje, do të kishte ndodhur një sherr i madh. Të paktën kështu u duk.

Pas sherrit, dy deputetët kanë shkuar të qethen tek i njëjti berber. Fotot janë publikuar nga ky i fundit, i cili shton se tek ai nuk zihen ndonjëherë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: