Lajme

Zjárr i madh pranë një magazine në Vlorë rreth disa banesave (Video)

Një zjárr i fuqishëm ka rënë pak minuta më parë në Vlorë, në një magazinë në lagjen Pavarësia. Mësohet se zjárri ka rënë në një magazinë peshku, e cila përdorej dhe si vend ku flinin persona të pastrehë.

Magazina ndodhej pranë një blloku banimi, dhe ka qenë objekt i vjetër, por zjárri ka rrezikuar dhe banesa të tjera aty pranë. Fatmirësisht ndërhyrja e zjárrfikësve ka qenë në kohë, dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: