fbpx
Lajme

Zjarr masiv në kodrat e Tragjasit në Vlorë, era favorizon përhapjen e flakëve

Një zjarr masiv ka përfshirë kodrat e Tragjasit në zonën e Vlorës. Era duket se po favorizon në përhapjen e flakëve në këto kodra. Zjarrfikësja ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve. Zjarri ndodhet larg banesave dhe nuk përbën rrezik për to momentalisht.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button