Lajme

Zjarr në bodrumin e ministrisë së Financave, ja çfarë thotë policia për ngjarjen

Zjarr në bodrumet e ministrisë së Financave. Ngjarja ndodhi ditën e sotme.  Burime thanë se fatmirësisht nga zjarri nuk ka pasur sende apo materiale të djegura me vlerë.

“Në bodrumin e një institucioni ka rënë zjarr dhe si pasojë janë djegur disa sende pa vlerë. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, thuhej në njoftimin e shkurtër të policisë së Tiranës. Deri më tani nuk dihen arsyet e zjarrit në fjalë, i cili fatmirësisht u arrit që të shuhej në kohë, pa shkaktuar dëme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: