Lajme

Zjarr në katin e 2-të të një pallati në Tiranë, momenti kur zjarrfikësit shpëtojnë fëmijën nga flakët

Një apartament, në katin e dytë të një pallati në Tiranë, është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të mërkure. Mësohet se nga zjarri ka vetëm dëme materiale. Ndërkohë policia ka bërë evakuimin e menjëhershëm të banorëve të pallatit.

Tiranë/ Informacion paraprak Me datë 17.11.2021, rreth orës 18:20 në rrugën “Fadil Deliu”, ka rënë zjarr në katin e dytë të një pallati, ku ka vetëm dëme materiale. Sherbimet e Policisë bënë evakumin e menjehershëm të banorëve të pallatit. Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. Vijon puna nga Grupi Hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: