fbpx
Lajme

Zjarr në kodrat e Radhimës, digjen ullishtet

Një zjarr ka përfshirë kodrat e Radhimës në Vlorë, ndërsa  mësohet se një hapësirë e madhe ullishtesh është djegur.

Raportojnë se zjarri ka përfshirë një hapësirë të  madhe të zonës turistike të Radhimës dhe ende nuk dihen shkaqet. Mësohet se forca të shumta zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes për të shuar flakët.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button