Lajme

Zjarr në një banesë tek komuniteti egjiptian në Shkodër, një 55-vjeçar digjet brenda objektit (EMRI)

Një banesë tek komuniteti egjiptian në Shkodër është përfshirë nga flakët.

Mësohet se, si pasojë e flakëve është djegur dhe ka ndërruar jetë një 55-vjeçar, Kapllan Nasufi, që ndodhej brenda objektit.

Gjithashtu bëhet me dije se dhe bashkeshortja e viktimës, Nafije Nasufi, ka pesuar djegie por eshte jashte rrezikut dhe ndodhet ne Spitalin e Shkodres.

Ndërkohë zjarrëfikëset ndodhen në vendngjarje dhe po luftojnë për shuarjen e flakëve.

Efektivët e Zjarrëfikëses dhe policisë kanë mbërritur me shpejtësi në vendngjarje, por ka qenë e pamundur për të shpëtuar 55-vjeçarin.

Ndërkohë arsyet e zjarrit janë ende të paqarta dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close