Lajme

Zjarr në një fabrikë bojërash në autostradën Tiranë-Durrës, Shmangni kalimin në këtë aks

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë mbrëmjen e sotme në një fabrikë bojërash në segmentin e autostradës Tiranë-Durrës.

Ministria e Brendshme ka apeluar qytetarët që ta shmangin këtë aks, deri në shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit sakaq në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close