Lajme

Zjarr në një pallat 13-katësh në bulevardin Zogu i Parë

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një pallat 13-katësh në bulevardin  Zogu i Parë, në zonën pranë stacionit të Trenit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie dhe zjarrfikëse që po punojnë për shuarjen e flakëve. Aktualisht po bëhet kontrolli i godinës dhe nuk bëhet e ditur nëse ka pasur persona të lënduar. Ndërsa banorët e pallatit kanë dalë jashtë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close