fbpx
Lajme

Zjarr në një pallat në Tropojë, digjen dy banesa, shpëtojnë familjarët

foto ilustruese

Dy banesa në Tropojë janë djegur mëngjesin e sotëm.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Cerrnicë dhe apartamentet janë në pronësi të shtetasve Dede dhe Gege Sokoli.

Sakaq, bëhet me dije se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë raportohet se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndijë elektrike.

Policia dhe zjarrëfikësja kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, ku po punojnë për zbardhjen e plotë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button