Lajme

Zjarr në një servis në Gjirokastër, flakët rrezikojnë furrën e bukës dhe një banesë

Një servis është përfshirë nga flakët në Gjirokastër. Për shkak të afërsisë rrezikohet ngjitur furra e bukës ndërsa një kat më sipër është një banesë. Nga të dhënat e para rezulton se zjarri është shkaktuar si rezultat i një mase elektrike tek televizori. Nga ana e zjarrfikëseve është ndërhyrë në kohë duke u neutralizuar flakët. Në vendngjarje ka qenë i pranishëm vetë kreu i PMNZSH Gjirokastër Pellumb Shalari si dhe forcat e policisë të cilët kanë kryer veprimet proceduriale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: