Lajme

Zjarr në Shkodër, digjen pyjet, qyteti mbulohet nga tymi

Zjarr në Shkodër. Një sipërfaqe me pyje është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Shkodër. Tymi ka mbuluar një pjesë të mirë të qytetit.

Zjarrfikësja ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po lufton me flakët. Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një zjarr aksidental apo të qëllimshëm.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close