Lajme

Zjarr tek banesat sociale në Elbasan, ndërpritet energjia elektrike

Një zjarr ka rënë në lagjën 5 Maji, tek banesat sociale në Elbasan, dhe për pasojë është ndërprerë energjia elektrike.

Raportohet se zjarri ka përfshirë një banesë në katin e parë.

Bëhet e ditur se zjarrfikëset kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve, ndërkohë që raportohet se ka vetëm dëme materiale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close