Lajme

Zjarri në pikën e grumbullimit në Babrru, asfiksohet dhëndrri i Xhelal Mziut (VIDEO)

Një punonjës i shërbimit zjarrfikës kamëz dërgohet me ambulancë në spital pasi është ndjerë asfiksuar por nuk ka probleme serioze.  Ai eshte dhendrri i Xhelal Mziut.

Një zjarr ka rënë mesditën e sotme në pikën e skrapit në rrugën “Dine Hoxha” në Babrru. Policia njofton se si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Ndërkohë forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për normalizimin e e flakëve dhe fikjen e zjarrit. “Rreth orës 14:30, në rrugën “Dine Hoxha” ka rënë zjarr në pikën e skrapit në pronësi të shtetasit F. L, ku ka vetëm dëme materiale. Forcat zjarrfikse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për normalizimin e flakëve dhe fikjen e zjarrit. Grupi hetimor punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit”, njofton policia

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: