Lajme

Zvicër, Ishte në trotuar e reja shqiptare aksidentohet për vdekje

Një shqiptare nga Kosova ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në një aksident në Zvicër. Sipas policisë 28-vjeçarja është goditur nga një makinë teksa ndodhej në trotuar bashkë me një person tjetër.

E reja F.K. nga Kamenica ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, ndërsa 28-vjeçari i ndodhej me të dhe shoferi që shkaktoi aksidentin e rëndë janë marrë në pyetje nga policia për të dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë. Policia po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: