fbpx
Lifestyle

E pazakontë/ Fëmija lind “me bisht”, publikohen fotografitë

Një fenomen i çuditshëm ka ndodhur në botë! Një fëmijë identiteti i të cilit dhe familjes së tij nuk janë bërë të ditur ka lindur me bisht,  Ky është një fenomen jashtëzakonisht i rrallë, përfshirë këtu edhe gjatësinë e “bishtit” që arrinë mbi 12 centimetra. Më poshtë mund t’i shihni fotografitë para dhe pas amputimit të këtij zgjatimi në trupin e fëmijës.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button