Njoftime

Ambasada gjermane në Tiranë: Të hënën sektori i vizave do të jetë i mbyllur

Ambasada gjermane në Tiranë ka bërë të ditur se sektori i vizave do të jetë i mbyllur ditën e hënë. Sipas njoftimit të ambasadës në 24 janar nuk do të merren aplikime për vizë dhe nuk do të ketë shërbim telefonik. Ambasada shton më tej në njoftimin e saj se të gjithë aplikuesit për vizë do të njoftohen nga vetë zyra e ambasadës sapo të jepen takime të reja.

Njoftimi i plotë:

Sektori i vizave qëndron i mbyllur të hënën më 24.01.22. Nuk do të merren aplikime për vizë dhe nuk do të ketë shërbim telefonik. Lutemi në mirëkuptimin Tuaj. Të gjithë aplikuesit do të njoftohen nga ana jonë sapo të jepen takime të reja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close