Njoftime

Vlorë, kërkohet të blihet një apartament 1+1, me çmim 35 mijë euro

Vlorë, kërkohet të blihet një apartament 1+1, i pa mobiluar me çmim 35 mijë euro në një pallat të ri. Preferohet të jetë nga Kisha Ortodokse deri në Skelë dhe Transballkanike. Të interesuarit janë të lutur të kontaktojnë këtë numër celulari: 0694424126.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close