Njoftime

Vlorë, Shitet apartamenti luksoz 154 m2, për 125.000 euro (Foto)

Shitet apartamenti mbi Conad, 154 m2 ( pa llogaritur metrat e përbashkët 174 total ) + depo 2×2. Apartamenti ndodhet në katin e katërt, është totalisht i rinovuar, muret jane zhvendosur dhe bërë nga e para, elektriket dhe hidrauliket, pllakat gjithashtu. Ka sistem kaldaje dhe çilleri të shtruar nën dysheme, përveç këtyre ka edhe kondicioner në çdo dhome dhe në sallon.

Dyert janë të gjitha të bëra me porosi ( asgjë si pallati), apartamenti ka 2 dhoma gjumi të mëdha nga 3 që ka pasur fillimisht, 2 tualete të punuara me cilësi të lartë, tavane të varur në pothuajse gjithë shtëpine dhe vaskë me hidromasazh. Dritaret dhe një ballkon i madh afërsisht 35 m2 shikojnë nga rruga kryesore. Apartamenti është i mobiluar dhe shumë cilësor, duke qenë se pozicionohet në jug-lindje, apartamenti është i ngrohtë në dimer dhe i freskët në verë. Kushton 125.000 euro, të interesuarit janë të lutur të konaktojnë këtë numër celulari: 0694716699. Faleminderit!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: