Opinion

Andi Bushati: Jemi popull me fat, votuam ‘një’ morëm ‘dy’…

Analisti Andi Bushati, ka reaguar pas videos së fundit të postuar nga kryeministri Edi Rama në rrjetet sociale, ku shfaqet në rolin e një kllouni.

Duke ironizuar videon, Bushati shkruan se shqiptarët janë popull me fat, pasi votuan një dhe morën dy.

Postimi i Bushatit:

Shqiptaret jane nje popull me fat. Kane votuar nje kryeminister dhe kane marre bonus dhe nje klloun. Kush te fal kaq shume ne boten e sotme

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close