fbpx
Opinion

Frikë nga virusi, Fevziu fik kondicionerët, shfaqet “qull” në djersë në ekran (foto)

Gazetari Blendi Fevziu, gjatë emisionit të mbrëmjes së sotme, ku po diskutohet për kufirin detar mes Shqipërisë dhe Greqisë dhe ku i ftuar është Edi Rama në një lidhje direkte, është shfaqur “qull” në djersë dhe në vështirësi nga temperatura e lartë në studio. Me gjasë në studio janë fikur kondicionerët, nga frika e përhapjes së koronavirusit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button