Politike

A e dini sa orë bëjnë dashùri Ilir Meta e Monika Kryemadhi? Do të habiteni!

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dhënë një intervistë për medien shqiptare. Gjatë fundjave, kur u pyet për raportin në shtëpi me bashkëshortin president, zonja Kryemadhi tha, se me Ilir Metën në shtëpi bëjnë dashuri.

Nga ana tjetër, duke bërë me faj edhe ndërkombtarët për gjendjen në Shqipëri, kryetarja e LSI-së tha, se ata lënë me barrë vajzat shqiptare dhe ikin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: