Politike

Berisha hyri në seli, Basha: Ish-deputeti u fut me ndihmën e familjarëve për të thyer dyert e PD

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, tha këtë të martë se Berisha ka hyrë në seli me ndihmën e familjarëve dhe kriminelëve të skeduar nga Britania e Madhe për të thyer dyert dhe për të zhvendosur vëmendjen e fokusin e PD. “Ajo që ka ndodhur sot është që një ish-deputet i PD që nuk është anëtar i asnjë strukture drejtuese të PD është futur me ndihmën e familjarëve të tij, dhe kriminelëve të skeduar nga Britania e Madhe për të thyer dyert e PD për të zhvendosur vëmendjen dhe fokusin e PD nga e vetmja detyrë që ne kemi: T’i mbrojmë njerëzit nga korrupsioni i Edi Ramës”, tha Basha.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close