Politike

Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha do të mbledhë sot kryesinë e PD për të nisur përgatitjet për organizimin e protestave.

Mësohet se mbledhja do të nisë në orën 19:00 në selinë blu. Kujtojmë se Berisha tha para pak ditësh në konferencë se Tirana do të derdhet e tëra në protestë dhe Shqipëria do të marshojë në kryeqytet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close