Politike

Gjuzi sherr me biznesmenin gay: Del nga Tepelena me prapanicë mbrapsht, Ilirjani nxjerr buzekuqin: Ti je injorant!

Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi u përfshi në diskutim me biznesmenin Elton Ilirjani, i fundit ky në një lidhje telefonike në studion e emisionit “360 Gradë”, në RTV Ora. Në këtë debat nuk munguan edhe ofendimet.

Gjuzi e akuzoi Ilirjanin së kishte bërë para  duke punuar në tub dhe se për të ishin diarre komplet komuniteti LGBT. Teksa e pyet pse i k abuzët e kuqe, Ilirjani nxjerr buzëkuqin e buzëve dhe lyen buzët. Gjuzi: Ça kërkon ti me të kuqin e buzëve. Del nga Tepelena me prapanicë mbrapsht.Ti me prapanicë ke bërë para. Ca ti bëj Zhejit se nuk e dija që ishe këtu. Ky s’ka lënë gjë pa bërë. I ke fituar paratë atje në tub. Ju jeni diarre komplet, keni nevojë për pampers.

Ilirjani: Ti je injorant! Më vjen shumë keq që qenka deputet. Kush e ka vënë këtë deputet?

Ndiqni debatin e plotë në videon e mësipërme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close