Politike

Foto-denoncimi/ Drejtori i Hipotekave militant i Rilindjes, këto janë faktet

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka vijuar me publikimin e denoncimeve që tregojnë politizimin e administratës publike.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari, i cili fakton me fotografi se drejtori i Hipotekave Valdrin Pjetri është militant i Rilindjes dhe merr pjesë rrgullisht në mbledhjet e partisë.

Postimi i plotë:

Këta janë skuthat e depolitizuar të narko organizatës kriminale të Rilindjes!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Valdrin Pjetri qe gjoja ishte i depolitizuar dhe fituar me konkurs postin e drejtorit te hipotekave eshte ne mbledhjen e partise socialiste.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close