Politike

Jorida Tabaku bëhet nënë për herë të tretë! Rrëfen shumë e emocionuar emrin e vogëlushit të saj

Politikania Jorida Tabaku dhe bashkëshorti i saj Samir janë bërë pasditen e djeshme prindër për herë të tretë tënjë vogëlushi të cilin ata kanë vendosur ta quajnë Drin, një emër tipik shqiptar që me shumë mundësi ka qenë ndër kushtet e rëndësishme kur e kanë përzgjedhur si emër. Lajmin e bukur Jorida e ka bërë me dije vetë nëpërmjet Instagramit ku mes emocionesh ka lajmëruar lindjen e djalit. Kujtojmë se në 2017, 2 vite më parë, Jorida dhe Samir u bënë prindër të binjakeve Arba dhe Iris të cilat tashmë janë zyrtarisht motrat e mëdha të familjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close