Politike

Luan Rama: Të rinjtë socialistë i bashkohen LSI, asgjë nuk na përçan dot!

Kanidati i LSI në Vlorë, Luan Rama, shkruan në “Facebook” se të rinjtë socialistë janë bashkuar me partinë e tij. Ai publikon disa foto, ku thekson se “Asnjë shpifje, asnjë kërcënim, asnjë shantazh nuk e përçan dot LSI-në, forcën e madhe të fitores në 25 prill”.

Mesazhi i Luan Ramës:

25 prilli – dita e madhe e fitores:
TË RINJ SOCIALISTË BASHKOHEN ME LËVIZJEN SOCIALISTE PËR INTEGRIM
Me Ledin dhe djemtë socialistë sypatrembur të Vlorës që të fyer e poshtëruar nga rilindja, bashkohen me LSI-në që 25 prilli të jetë edhe për socialistët e Vlorës dita e madhe e fitores.
Asnjë shpifje, asnjë kërcënim, asnjë shantazh nuk e përçan dot LSI-në, forcën e madhe të fitores në 25 prill.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: