Politike

Lul Basha “mbreti i memeve”, shihni ç’bëhet në rrjet

Seancën e fundit të Kuvendit, përveç Berishës dhe Ramës, Lulzim Basha i shpalli luftë edhe Ilir Metës, të cilin deri para disa muajsh e ka pasur aleat.

Ai tha se të tre ata krijojnë “Trekëndëshin e Bermudes” dhe do të përballen me të. Por në rrjet, natyrisht është pritur me humor kjo deklaratë, pasi në fakt “Trekëndëshi i Bermudes” deri para disa javë më parë përbëhej nga ai, Berisha e Meta, dhe Ramën e kanë pasur gjithmonë kundërshtar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close